Kategoriler
EyeJust Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

EyeJust Koleksiyonu

EyeJust, Gigi Mortimer tarafından kurulmuştur. Gigi, teknolojiye bağımlı yaşayanlar için sağlıklı yaşam çözümü sunan ürünler yaratma misyonuna sahip bir kadın girişimcidir. Kariyerinin çoğunda Ralph Lauren ve Tory Burch gibi büyük firmalarda tasarımcı olarak çalışmıştır. Gigi, tüketicilerin gözlerini, uykularını ve cildini korumalarına yardımcı olma vizyonuyla EyeJust markasını kurmuştur. Eyejust, anti mavi ışık özellikli akıllı telefon koruyucu modelleri, tablet koruyucu modelleri, laptop ve notebook koruyucu modelleri üretmektedir.

EyeJust, ekranın rengini değiştirmeden en yüksek miktarda zararlı mavi ışığı filtreleyen ve mavi ışığı engelleyen bir ekran koruyucudur. EyeJust'ın patent bekleyen teknolojisi, UC Irvine'deki Gavin Herbert Eye Institute tarafından test edilmektedir. EyeJust ekran koruyucu modelleri, özellikle görünür ışık spektrumunda 440nm ile 460nm arasındaki mavi ışığın (HEV) yüzde 50'sini engeller.
 


 

Zararlı mavi ışık gözlerinize, cildinize ve uykunuza zarar verir. Mavi ışık fotoreseptör hücrelere zarar vererek sizi dijital göz yorgunluğu veya daha kötüsü makula dejenerasyonu riskine sokar. EyeJust, göz hasarını, uykunun bozulmasını ve cildin erken yaşlanmasını önlemek için dijital cihazlardan yayılan mavi ışığın olumsuz etkileriyle mücadele etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca kristal berraklığında, çizilmez, optik dereceli temperli cam ile cihazlarınızı korur ve yağa dayanıklı tasarımı sayesinde antimikrobiyaldir.
 

 

EyeJust koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...