Kategoriler
Element-Case Koleksiyonu
Kategoriler

Element Koleksiyonu

Jeff Sasaki, 2007'de Apple'ın yeni iPhone'unun piyasaya sürülmesi ile Kaliforniya da evinin garajında kendi için bir telefon kılıfı tasarlaması üzerine Element Case markası ortaya çıkmıştır. Element Case, kılıf üretiminde ultra kaliteli malzemeler kullanarak kısa süre içerisinde telefon kılıfı sektöründe öncü olma yolunda ilerlemiştir. Element Case telefon kılıfı modelleri, telefonunuzun orijinalliğine zarar vermeden hareket dolu yaşamınızda karşılaşabileceğiniz düşmelere ve darbelere karşı cihazınızı korumak için özel olarak tasarlanmaktadır.
 
En çok tercih edilen Element Case Black OPS Serisi modelleri, sadece Element Case'in sunabileceği uzman mühendislik ile sert anodize edilmiş uçak sınıfı alüminyum, askeri sınıf G10 fiberglas kompozit, polikarbonat ve termoplastik poliüretan dahil olmak üzere CNC tezgahlarda özenle işlenerek birinci sınıf malzemelerden üretilmektedir. Telefon kılıfı modüler bir cüzdanın yanı sıra yerleşik bir stand ve kamera kapağı gibi benzersiz özelliklere sahiptir.  Element Case Black OPS serisi yalnızca telefon kılıfı için değil, Element Case Apple Watch Black Ops Kayış (44mm)(MIL-STD-810H), Element Case AirPods Black Ops Kılıf (MIL-STD-810H) ve Element Case AirPods Pro Black Ops Kılıf (MIL-STD-810H) modelleri için de üretilmektedir.
 


 

Katana, en titiz işçilikle yapılmış eski bir silah olan geleneksel Japon samuray kılıcı adıdır. Element Case, bu görkemli kılıcın ruhunu bir kılıfın içerisine yerleşirmiş ve Element Case Katana serisi telefon kılıfı modellerini piyasaya sürmüştür. CNC, yüksek dereceli paslanmaz çelik ve G10 kompozitten işlenmiş olup, MERC X ile Katana piyasadaki diğer telefon kılıf modellerine göre en üst korumaya sahiptir. Kırılması bükülmesi neredeyse imkansızdır. Damarlı parlak siyah meşe arka kısım, farklı bir stil ve elde pürüzsüz, doğal bir doku hissettirmektedir.
 
 
Telefon ekranını yüzeylerle doğrudan temastan koruyan daha rahat ve güvenli bir tutuş için ergonomik SureGrip tasarıma sahip Element Case Shadow serisi telefon kılıfı modelinden, tüy gibi hafif bir şasiye sahip DropShock köşeleri ile çizilmeye karşı dayanıklı kristal berraklığında polikarbonat malzeme ile üretilen Element Case Rally serisi telefon kılıfı modeline kadar kendinize en uygun modeli bulmanız an meselesi.
 
Element Case telefon kılıf modelleri üretildikleri malzemelerden koruma seviyelerine kadar farklılık gösterse de her modelinde Military Grade askeri sınıf MIL-STD-810H sertifikası bulunmaktadır. Military Grade sertifikası, ABD Savunma Bakanlığı tarafından geliştirilen çeşitli düşme ve darbe karşı dayanıklılık ölçen testler bütünüdür.
 
Element Case ürünlerinin tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 
  monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...