Kategoriler
Comfyable Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Comfyable Koleksiyonu

Comfyable, 2017 yılında Junjie LI tarafından kurulmuştur. Comfyable MacBook bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve iPad modelleri ile uyumlu sade, şık ve minimal tasarımlara sahip laptop çantası modelleri ve tablet çantası modelleri üretmektedir. 

 

Laptop çantası modellerinde özel olarak tasarlanan üst iç kısımdaki koruyucu kapak, fermuarın cihazınıza sürtünmesini ve çizmesini engeller. Neopren, EVA, polyester, naylon ve hatta suni deri gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. EPE köpük dolgusuna sahip laptop çantası modelleri darbe, çarpma ve aşınmaya karşı üstün koruma sunar.

 

Neopren malzeme ile üretilen Comfyable MacBook Pro/Air Laptop Sleeve Çanta (13 inç) modeli çok hafif, rahat ve dayanıklıdır. Suni deri malzeme ile üretilen Comfyable MacBook Pro/Air Deri Laptop Çantası (13.3 inç), çok daha düşük maliyetle hakiki deriye iyi bir alternatiftir. Temizlemesi kumaşla modellere göre daha kolaydır ve genellikle sadece ara sıra nemli bir bezle silinmesi gerekir.

 

Comfyable koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz. 
 


 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...