Kategoriler
Bellroy Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Bellroy Koleksiyonu

Bellroy, 2010 yılında bir mutfak masası etrafında kurulmuştur. Evet ekip bir mutfakta düşündükleri bu projeyi bugün gerçeği dönüştürdü. Zamanla tüm dünyada yaklaşık 25 ülkede temsil edilen bir marka haline gelmiştir. Bellroy ürünlerini Türkiye’de monoFe sayfalarından satın alabilirsiniz.

Bellroy-Turkiye.png (1920×528)
 
Bellroy, daha parlak bir gezegen için mücadele ediyor. "İnsanların, hayvanların ve çevrenin birbirini beslediği bir gelecek için çalışıyoruz."  Sloganıyla faaliyetlerini sürdüren şirket çoğu çalışmasında, daha sürdürülebilir bir sistemi teşvik etmeye çalışıyor. Bu sistemi ürünlerinde, bitki bazlı kumaş kullanarak, doğal kauçuk, soya fasulyesi ve biyokütle kömüründen yapılmış yenilikçi bir deri alternatifleri mevcuttur. Ecco tabaklanmış deriler, kimyasal kullanımı azaltmak için derinin doğal nemi kullanılmaktadır. Ayrıca geri dönüştürülmüş kumaşlar, yumuşak bir dokunuşla birlikte yüksek dayanıklılık ve performans gerektiren ürünler için %100 geri dönüştürülmüş polyester kullanmaktadırlar.
 
 

 


 

Bellroy, sanat ve bilimin eşşiz bir karışımıdır. Bellroy'un üretmiş olduğu, Cüzdan modelleri, Çeşitli Çanta modellerini ve tüm ürünlerini Türkiye'de monoFe sayfalarında bulabilirsiniz.
 
Bellroy koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...