Kategoriler
Aukey Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Aukey Koleksiyonu

Aukey 2005 yılında Almanya’da faaliyete başlamış ve en iyi hizmet ve kalite standartlarını sağlamak için tüm fabrikaların bulunduğu anakaradan Çin'e taşınmıştır. Aukey, sağlam, güvenilir tüketici elektroniği ve mobil teknoloji aksesuarları tasarlamak ve oluşturmak için on yılı aşkın donanım uzmanlığı ile en son teknolojileri birleştirir. Şarj endüstrisindeki tecrübesi ve USB-C hızlı şarj konusunda uzmanlığı ile Aukey, GaN teknolojisinin ilk uygulayıcısıdır. Ayrıca Aukey, OmniaChip™ çip seti, Dynamic Detect gibi en son teknolojilerin yenilikçisidir ve dünyanın en küçük USB-C şarj cihazlarının üreticisidir.
 


 

Aukey, şarj ve data kablosu modelleri, kablosuz şarj aleti modelleri, araç içi telefon tutucu modelleri, çevirici ve dönüştürücü modelleri, portatif hoparlör modelleri, kablosuz kulaklık modelleri, araç içi şarj cihazı modelleri gibi çeşitli kategorilerde geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Aukey, 60'tan fazla ülke 10.000'den fazla tasarım başvurusu ile ürün patenti almıştır. 28 Nisan 2021 tarihinde dünyaca ünlü iF DESIGN AWARD 2021 ve Red Dot Tasarım Ödülü'nün sahibi olmuştur. Aukey, şimdiye kadar toplamda iki tane iF DESIGN AWARD ve dört tane Red Dot Tasarım Ödülüne sahiptir.


Aukey koleksiyonun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...