Kategoriler
Adonit Koleksiyonu
Kategoriler
Cihazlar

Adonit Koleksiyonu

Adonit, 2010 yılında Kickstarter kampanyasıyla büyümeye başlayan öncelikli olarak Apple iPad için kapasitif kalemler, mobil uygulamalar, SDK'lar dahil olmak üzere tüketici elektroniği ve yazılım sağlayan bir şirkettir.
 
2012 yılında Adonit, basınç duyarlılığına sahip ilk bluetooth bağlantılı kalemi olan Jot Touch'ı piyasaya sürmüştür. Jot Touch iPad için en hassas basınca duyarlı kalem olarak seçilmiştir. 2013 yılında Adonit, ilk 1,9 mm'lik ucu oluşturmak için Pixelpoint teknolojisini geliştirmiş ve bu teknoloji onu piyasadaki en küçük iOS dijital kalem ucu haline getirmiştir. Pixelpoint teknolojisine sahip ilk kalem olan Jot Script, dijital ekranlar için doğal bir el yazısı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Adonit Note Stylus Kalem modeli, Adonit Note Plus Stylus Kalem modeli, Adonit Jot Pro 4 Fine Point Precision Stylus Kalem modeli, Adonit Mini 4 Fine Point Precision Stylus Kalem modeli, Adonit Dash 3 Fine Point Precision Stylus Kalem modeli, Adonit Mark Stylus Kalem modeli, Adonit Ink Fine Point Precision Stylus Kalem modeli ve Adonit Snap 2 Fine Point Bluetooth Stylus Kalem modeli ile çok çeşitli alanlara özel üretilen stylus kalem modelleri bulunmaktadır. Adonit kalemlerinde her modelde farklı olarak Disk, Pixelpoint, Mesh ve Fine Point gibi çok çeşitli uç seçenekleri mevcuttur. 

 

 
 
 
EPA onaylı stylus kalemi olan Adonit U VC Stylus Kalem modelinin iki yerleşik ultraviyole ışığı, profesyonel UVC Dezenfektanı bulunmaktadır. SuperLab'ın deneyi ile, sterilizasyonun 1 dakikada% 99'a ulaştığını kanıtlanmıştır. En son çıkarttığı Adonit M serisi modeli ile dünyanın ilk iki işlevli stylus kalemini üretilmiş ve içerisine mouse entegre edilmiştir.
 
Adonit, yalnızca Stylus Kalem kategorisinde satış yapmamaktadır. Adonit Kablosuz Araç Şarj Cihazı, Adonit Selfie Stick , Adonit PhotoGrip Telefon İçin Kamera Deklanşörü gibi farklı kategorilerde de faaliyet göstermektedir.
 
Adonit koleksiyonunun tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...