• 31
  Mart 2016

  Akıllı Telefonlar Kendilerini Koruyacak Kadar Akıllı Değil

  YAZAR : irene

  Teknolojinin gelişmesi sayesinde akıllı telefonlar en yakın arkadaşlarımız oldu. Mail gönderiyoruz, iletişim kuruyoruz, banka hesaplarına girebiliyoruz, sosyal medya elimizin altında, kilo dahi ölçen uygulamaların bulunduğu akıllı telefonlar mevcut. Telefonlar akıllı olmasına akıllı ama eski telefonlara göre şarjları yeterince gitmiyor. Çoğu akıllı telefon kullanıcısı da bu durumdan şikâyetçi. Ancak Spigen bu konuda en kaliteli taşınabilir şarj cihazlarını size sunduğu için asla yarı yolda kalmanıza izin vermiyor. Üstelik boyutları da size yük olmayacak şekilde ayarlanmış durumda. Spigen 10.000 mAh taşınabilir şarj cihazı sayesinde artık şarj sorununu ortadan kaldırabiliyorsunuz.

   

  Her işinizi gördüğünüz akıllı telefonunuz için de hatırı sayılır ölçüde bir ödeme yaptınız, değil mi? Bu nedenle telefonunuza gözünüz gibi bakıyorsunuz. Yeni bir telefon sahibi olmak da o kadar kolay olmuyor. Ancak siz ne kadar dikkat etseniz de ufak bir sakarlık sebebiyle telefonunuzun kasasının, ekranının veya başka bir kısmının zarar görmesinin önüne geçemeyebilirsiniz. Akıllı telefonlar, sürekli elimizde olduğu için bu görünmez kazalar da hiç beklemediğiniz bir anda sizi bulabiliyor. Bu kazaların olmasının önüne geçemeyebilirsiniz belki ama telefonlarınızın bu gibi durumlarda zarar görmesini engelleyebilirsiniz. İster iPhone kullanıcısı olun ister Samsung her telefona uygun koruyucu kılıflar ile telefonunuzu kazalardan koruyabilirsiniz. Spigen, bu konuda en güvenilir kılıfları tasarlıyor ve kullanıcılarına sunuyor. Piyasada bulunan birçok telefon koruyucu markaları hem yüksek fiyatlar sunuyor hem de vaat ettiklerini maalesef karşılayamıyor. Spigen ise güvenilir ve kaliteli malzemeden yapılan telefon koruyucuları ile birçok darbeden telefonunuzu koruyor. Telefonunuzun herhangi bir düşme anında alabileceği hasarı en aza indiren Spigen akıllı telefon kılıfları müşteri memnuniyetini arttırmayı amaçlıyor. Spigen bugün birçok ürününde Amerikan askeri malzeme yeterlilik sertifikasına (MIL-STD 810G-516.6) sahip yüksek kalitede kılıflar üretiyor.

   

  Ancak siz yine de telefonunuzu dikkatli kullanın, olup olmadık yerlere fırlatmayın.

BLOG HAKKINDA | ENGLISH

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...


...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
Spigen, Spigen Taşınabilir Batarya, SGP11739, Spigen 10.000 mah