• 24
  Aralık 2014

  Spada Ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Teknoloji aksesuarlarında kalite ve sadelik, üstün Alman teknolojisi ile buluştu. Dünya'da yüksek kalite TPU kılıf (Thermo Plastic Unit) denilince akla gelen ilk isim Spada; taşınabilir batarya, temperli cam ekran koruyucu ve data kablosu ürünleri ile beraber monoFe.com vitrininde yerini aldı!

   

  http://goo.gl/28wCT8

  logo-spada.png (150×53)

  Teknoloji aksesuarında kalite, tasarım ve sadelik. Almanya'daki üretim tesislerinin yanı sıra; uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ve bilgi birikimi global üreticiler ile olan işbirliği ile birleşti. Spada yüksek kaliteye bağlılığı koruyabilmek ve kalitenin rastgele değil ancak tutarlı ve özverili çalışmalar sonucunda elde edilebileceğine inanıyor. Bu nedenle tüm Spada ürünleri yüksek kaliteli malzemelerde oluşuyor. Her bir ürün fonksiyonel ve ulaşılabilir tasarım tutkusu ile üretiliyor. Bunu başarmak için, özenle seçilmiş malzemeler, iyi tasarım ve kalite 2 yıl koşulsuz garanti ile korunuyor.

  GERM0001.png (60×36) Spada GmnH, Heilbronn, GERMANY
   

BLOG HAKKINDA | ENGLISH

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...


...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
Spada, Spada Türkiye, Spada Powerbank, Spada TPU Kılıf, Spada Data Kablo, Spada Taşınabilir Batarya