• 23
  Aralık 2014

  Matraş Ürünleri Satışta!

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Bugün Türkiye ve dünyada deri sanayiciliğine ismini altın harflerle yazdıran Matraş, yılların verdiği deneyim ve geleneksel Matraş kalitesi ile monoFe.com'da satışta!

   

  http://goo.gl/0MQ03o

   

  Kuruluş öyküsü 1947 yılında başlayan Matraş, bugün Türkiye'de ve dünyada deri sanayiciliğine ismini altın harflerle yazdırmıştır. Her mevsime uygun şık ve kullanışlı tasarımlar Matraş'ın ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Kadınlar için çanta, ayakkabı, seyahat çantaları, evrak çantaları portmone ve portföyler; erkek ayakkabı, deri giyimin yanı sıra makyaj çantaları, büro aksesuarları, oyun takımları, anahtarlık takımları gibi her türlü hediyelik eşya Matraş kalitesini tüketicisiyle buluşturmaktadır. Deri sanayiciliğinde entegre tesis olmak zor ve deneyim isteyen bir süreçtir. Şirket bünyesinde yer alan madertaning ham deriyi işleyerek kullanılabilecek duruma getirmektedir. Yılların verdiği deneyimle üretilen eşyalar, geleneksel Matraş kalitesinin oluşmasında başrol oynamıştır. Matraş ürünlerindeki müşteri memnuniyeti entegre üretim şartlarından dolayı maksimum düzeydedir.

BLOG HAKKINDA | ENGLISH

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...


...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
matraş, deri kılıf, matraş flip cover, matraş deri telefon kılıfları, gerçek deri, hakiki deri telefon kılıfı