• 13
  Şubat 2013

  American Express'le Müşteri Memnuniyeti

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Dünyada en prestijli markalar arasında yer alan ve Türkiye'de sadece Garanti Bankası tarafından sunulan American Express kredi kartları, sahiplerine bir çok ayrıcalık sağlarken American Express üyesi işyerlerinde fırsatlar sunmaya devam ediyor.

   

  Yerli ve yabancı tüm American Express kart sahipleri, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar restoran, konaklama, giyim ve diğer tüm alışverişlerinde en iyi indirimlere ve ayrıcalıklara sahipler. 2007'den itibaren Garanti POSlarında kabul edilen American Express kartları, 2012 sonu itibariyle Türkiye İş Bankası, Vakıfbank ve Denizbank işyerlerinde de kullanılmaya başladı.

   

  ABD'de yapılan araştırmalar* American Express kart sahiplerinin harcama alışkanlıklarının ve bu kartı kabul eden işyerlerine yaklaşımlarının pozitif yönde olduğunu ortaya koyuyor.

   

  American Express kartları ile alışveriş keyfi çok yakında monoFe sayfalarında kullanıma açılacaktır.

   

  *Araştırmalar 2011 Temuuz ayında Brookfield Reseacrh Company ve 2011 Kasım ayında Jigsaw Rereacrh tarafından ABD'de American Express kart sahibi olan ve olmayan kişiler üzerinde yapılmıştır.

BLOG HAKKINDA | ENGLISH

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...


...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
american express, kredi kartı, monoFe, Brookfield research company, garanti pos