• 26
  Ocak 2012

  Teslimat Bilgileri

  YAZAR : Doğan Tekdemir

  Tüm siparişler standart olarak Türkiye'deki ofisimizden gönderilir.

   

  Türkiye içi gönderilerimizi Aras Kargo ile ve uluslararası gönderilerimizi Ekspres Posta ile yapıyoruz.

   

  Nereye?

   

  Ürünlerimizi Türkiye, K.K.T.C. ve dünyanın 100'den fazla ülkesine teslim ediyoruz.

   

  Teslimat Süresi

   

  Türkiye içi gönderiler, adresinize bağlı olarak 1-5 iş günü içinde teslim edilirken uluslararası gönderiler, standart gönderide 1-2 hafta, express gönderilerde ise 2-4 iş günü içinde adrese teslim edilir. İstanbul içi motorlu kurye ile teslimat süresi maksimum 4 saattir.

   

  Teslimat süreleri, ulusal/uluslararası kargo servislerinin çalışma saatleri ve bizim çalışma saatlerimiz ve aralarındaki ilişkiye bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

   

  Siparişlerin paketlenmesi ve kargo şirketine teslimatının ardından kargo takip numarası oluşturulur. Paketlerin teslimata kadar olan tüm hareketleri, dünyanın her yerinden izlenebilir.

   

  Teslimat Ücretleri

   

  Türkiye içi gönderilerde kargo bedeli genellikle ücretsizdir. Sipariş ve lokasyona bağlı olarak nadiren ücret sepete eklenmektedir. Uluslararası gönderilerde ise seçilen teslimat hızı opsiyonuna göre toplam tutara ek kargo ücreti alışveriş sepetine yansımaktadır.

BLOG HAKKINDA | ENGLISH

Müşterilerimiz ile her türlü görüşü paylaşabileceğimiz ve alışverişinde karşılaşabileceği her türlü konuyu bulunabileceği bir buluşma noktası olan monoFe Blog...


...devamı
SON YAZILAR
monoFe'yi Takip Edin
ETİKETLER
#monofe #teslimatbilgileri