Kategoriler
blackeye Koleksiyonu
Kategoriler

Black Eye Koleksiyonu

Profesyonel snowboard sporcuları Eero Ettala ve Fredu Sirviö son 10 yıldır dünyayı dolaşıyor, video ve fotoğraf çekmek için akıllı telefonlarını kullanarak, bu gezileri belgeliyor ve arkadaşları ve hayranlarıyla paylaşıyorlardı. Facebook ve Instagram'daki gönderiler önce günlük, ardından saatlik etkinlik haline geldikçe, akıllı telefon kameralarından daha fazla verim elde etmeleri gerekiyordu. Mobil içeriklerini, profesyonel fotoğrafçıların ve film yapımcılarının yaptığı seviyeye yükseltmek istediler. "GoPro" yerine, bir akıllı telefon kamerasından daha fazla verim elde etmek için yeni lens ve fotoğrafçılık aksesuarlarına odaklandılar. 2013 yılında ekibe profesyonel fotoğrafçı Arto Ekman katıldı ve böylelikle Black Eye lensleri için ilk adım atılmış oldu.
 


 

Black Eye, daha yaratıcı ve benzersiz mobil fotoğrafçılık ve film yapımı için en iyi akıllı telefon lens ürünleri üretmektedir. Black Eye markasına ait çeşitli fotoğraf ve videografi ekleri ve destekleyici aksesuarlar bulunur. Piyasadaki tüm büyük mobil cihazları desteklemek için evrensel bir ürün portföyüne sahiptir. Clipper bağlantı sistemi evrenseldir ve marka veya modelden bağımsız olarak piyasadaki çoğu mobil cihaza uygundur. Black Eye lens modelleri, Clipper bağlantı sistemi sayesinde dizüstü bilgisayarlar, tablet ve diğer mobil cihazlarla çalışır. Black Eye lens modellerini diğer lens modellerinden ayıran en belirgin özelliği lens üretiminde, istenmeyen yansımayı önlemek ve renkleri geliştirmek için kullanılan üç taraflı AR + kaplama ve nano taşlanmış cam optikler kullanılmasıdır.

Black Eye Pro Fisheye G4 Lens modeli, orijinal GoPro görünümünü ve hissini aksiyon fotoğrafçılığınıza veya çekimlerinize getirmek için 175 ° yüksek kaliteli ve genişçe bir yarı küresel görüntü sunar. Black Eye Pro Portrait Tele G4 Zoom Lens modeli, objektif, uzaktaki dağ zirveleri, bir manzara veya güzelce kırılan dalgaların olduğu bir kumsal olsun, nesnenize 2,5 kat daha fazla yaklaşmanıza olanak tanır. 60 mm odak uzaklığına eşdeğer olan Pro Portrait Tele, şaşırtıcı derecede ayrıntılı portre resimleri üretir. Görüntünün ortasındaki kontrastları vurgulayan optik bokeh oluşturur. Bu, portre fotoğrafçılığı veya manzaralar için idealdir ve daha fazla renk ortaya çıkarır. Black Eye Pro Cinema Wide G4 Geniş Açılı Lens modeli, akıllı telefon kameranızın 78 ° görüş açısını 160 ° görüş açısına değiştirir, böylece çerçeveye iki kat daha fazla görüntü sığabilirsiniz.

Mobil içerik üreticileri düşünülerek özel olarak tasarlanan, Black Eye Filming Kompakt Tripod ve Black Eye Filming Handle Tripod modelleri ile sabit videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Farklı lens modellerini bir araya getiren lens setleri de mevcuttur. Black Eye Combo G4 (Wide / Macro) Lens Seti, Black Eye G4 Seyahat Lens Seti ve Black Eye Lens Seti.

 


Black Eye ürünlerinin tamamına monoFe sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 monoFe E-Ticaret Yazılımı, monoFe Teknoloji A.Ş. tarafından Türkiye'de geliştirilmektedir.
Website yazılımı, tasarım görselleri, içerik, metinlerin tamamı monoFe'ye ait olup, ürün açıklama ve görselleri üretici, tedarikçi ve satıcılara aittir. Hiç bir amaçla monoFe'nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm hakları saklıdır. monoFe sayfalarını kullanarak, Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı kabul etmektesiniz.

...